Seyfooksck

Her alandan Her şey

Privacy Policy

Aşağıdaki beyan, Seyfooksck internet sitelerini kullanırken hakkınızda edindiğimiz kişisel bilgilere yönelik anlayışımızı açıklamaktadır.

Zaman zaman, sitedeki bazı hizmetlere ulaşmak ya da bu hizmetlerden yararlanmak için kendinizle ilgili kişisel bilgileri göndermeniz istenebilir. (İsim, email adresi vs.)

Bilgilendirme mesajları, yarışmalar, uyarı mesajları, canlı sohbetler, mesaj tahtaları ve Seyfooksck üyeliği bu hizmetlerden bir kaçı.

Bırakılan boşluklara bilgilerinizi işleyerek, Seyfooksck ve hizmet sağlayıcılarının talep ettiğiniz hizmetleri sunmasına imkan sağlıyorsunuz.

Hizmetlerimiz, istediğiniz bilgilere ulaşmanızı sağlamaya yöneliktir. Seyfooksck halihazırdaki mevzuat uyarınca hareket edecek ve internette geçerli olan en iyi uygulamaları sunmaya çalışacaktır.

Kişisel bilgilerin kullanımı ve saklanması

Seyfooksck’ye kişisel bilgilerinizi ilettiğinizde bu verileri nasıl kullanabileceğimiz konusunda size karşı bazı yasal yükümlülükler altına giriyoruz.

Bu bilgileri adil biçimde derlememiz, yani bu bilgileri nasıl kullanacağımızı açıklamamız ve size bu bilgiyi başkalarına sunmak gibi bir düşüncemiz olup olmadığını bildirmemiz gerekmektedir.

Genellikle, Seyfooksck’ye verdiğiniz bilgiler sadece Seyfooksck ve servis sağlayıcıları tarafından kullanılır. Yasal bir nedenle bu bilgiyi açıklamamıza izin verilmedikçe ya da buna mecbur kalmadıkça, önceden rızanız alınmadan bilgilerinizin Seyfooksck dışına aktarılması asla söz konusu değildir.

Ancak Seyfooksck sitelerinden herhangi birine taciz niteliğinde ya da uygunsuz içeriği olan mesajlar göndermeniz ve Seyfooksck’nin bunu ciddi ve tekrarlanan bir davranış olarak kabul etmesi halinde Seyfooksck bu davranışı önlemek üzere elindeki bilgileri kullanabilir.

Bu amaçla işvereniniz, okulunuz ya da e-mail servis sağlayıcınız gibi ilgili üçüncü taraflara içerik ve davranışlarınız hakkında bilgi verilebilir.

Eğer yaşınız 16 veya altındaysa, Seyfooksck web sitesine bilgilerinizi iletmeden önce lütfen ebeveyn veya velinizden önceden izin alın.

Bu izin alınmadan kullanıcıların bize kişisel bilgilerini göndermesine izin verilmemektedir.

Sosyal Medya Hesaplarım